AIСнадає послуги програмного забезпечення та системного проектування державним установам та підприємствам на всій території України. Ми спеціалізуємося на хмарних сервісах, розробці індивідуальних програм та ІТ-послуг. розробка програмного забезпечення, корпоративна мобільність, взаємодія з користувачем, бізнес-аналітика/поширена аналітика, операції та підтримка, а також довідка. AIC «LOGICA» є інструментом контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу щодо місцевих бюджетів України.

Базований на аналізі підхід до вирішення проблем у місцевих бюджетах – у поєднанні з  прихильністю до термінів та бюджетів – призводить до успішних проектів та довгострокових відносин з клієнтами. Програма АІС дозволяє без зайвих трудових та матеріальних витрат забезпечити прозоре формування даних в управлінні державним бюджетом.

Інструкція з використання модуля “Logica” допоможе використовувати програму на кількох браузерах, але виконувати роботу в одній базі даних. Також обмін інформацією можливе не лише між користувачами цієї програми, а й між Міністерством фінансів України. Також можна оперативно отримати інформацію Держказначейства про виконання місцевого бюджету та інформацію від ДПС щодо всіх податкових надходжень бюджету щодо платників – юридичних осіб, як приклад суми податкового боргу, суми від зарахованих податків і зборів. Для роботи з програмою AIC достатньо веб-браузера Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Edge.