Будівництво будинку-це не тільки зведення фундаменту, стін і даху. Дизайн інтер'єру-великий пласт роботи, який вимагає достатньо коштів і часу для обробки стін, стелі та підлоги. Нові матеріали для дизайну інтер'єру будинку і котеджу з'являються майже кожен день на російському ринку. І ті елементи, які ви використовуєте для кімнати всередині, дуже рідко підійдуть для дизайну кухні або ванної і навпаки. Якщо ви хочете замовити дизайн будинку, то ви повинні знати, що колектив будівельної компанії підписує договір із замовником, а після розробляє проект обробки, реалізовує ідею і укомплектовує готовий об'єкт до здачі клієнту.

Особливості розробки дизайну будинку.

Професійний дизайн-це не просто красиві картинки, це перш за все точні розрахунки, креслення, зіставлення між собою індивідуальних особливостей архітектури будинку і розташування інженерних комунікацій.

Тільки після виконання попередньої (чорнової) роботи з урахуванням докладної технічної документації настає черга за підбором меблів і елементів декору відповідно до задуманого стилем. Загалом, якісно виконати проект і втілити концепцію майбутнього інтер'єру в життя під силу лише професіоналу.

Дизайн-проект будинку-це копітка робота, яка може затягнутися на кілька місяців.

Особливості розробки дизайну будинку.

Стиль інтер'єру - це сукупність відмінних ознак, характерних для певного напрямку в обробці, оформленні, меблюванні та декоруванні приміщення. Для майстрів не існує перешкод для втілення в життя будь-якого бажаного стилю. Головне правило при виборі напрямку-вам повинно бути комфортно в заново створеному просторі. Для цього дизайнер враховує:


* площа кімнат;
* характер, звички та побажання мешканців;
* спосіб життя і традиції сім'ї, що проживає в будинку.

Інтер'єр заміського будинку може бути одночасно і функціональним, і стильним, навіть не вдаючись до використання дорогих матеріалів. Бажано, щоб дизайн зовні будинку відповідав його вмісту.
Особливості розрахунку вартості дизайну будинку.

Вартість дизайн-проекту залежить від його складу та обсягу робіт, який належить виконати фахівцям. У нього входить:

1. Замір приміщень. Він необхідний для розрахунку витрати будівельних матеріалів і для створення 3D-інтер'єру — об'ємних моделей кімнат і технічних зон.
2. Набір креслень. Перед роботами, пов'язаними з оформленням, необхідно розрахувати кожен сантиметр простору, щоб меблі, елементи декору органічно вписалися в інтер'єр приміщення, не ускладнюючи доступ до інженерних комунікацій.
3. Список певних оздоблювальних матеріалів для різних поверхонь, світлові прилади, предмети обстановки. Підбір всіх складових майбутнього інтер'єру здійснюється в залежності від задуманої концепції. З їх допомогою можна реалізувати різні прийоми — візуально збільшити простір, зробити кімнату світліше і т. д.
4. 3D-візуалізація. Вона дає чітке уявлення про розміри і конфігурації приміщень, дозволяє побачити картинку цілісно і внести зміни при необхідності.

Існують безліч стильових напрямків, але далеко не кожне підійде для конкретного проекту. Планування заміських будинків відрізняється від типових проектів більш складною геометрією кімнат і коридорів, наявністю додаткових деталей (сауни, сходового холу, котельні). Всі ці особливості накладають обмеження на вибір дизайну інтер'єру, і з ними доводиться рахуватися, щоб домогтися красивого і практичного результату. Дизайнери підкажу, порадять, підберуть стильові напрямки, гармонійно поєднуються з архітектурою Вашого будинку. Під час роботи над проектом фахівці орієнтуються на модні тенденції дизайну інтер'єру, які демонструються щороку на спеціалізованих виставках, а також на свої знання, досвід і Ваші побажання.