Установка відеоспостереження — це гарна можливість отримати візуальний контроль над приміщенням або цілим будинком. Професійні системи відеоспостереження здатні працювати в автономному режимі або інтегруватися і повноцінно функціонувати в комплексі з іншими елементами безпеки. Установка відеоспостереження буде до речі, якщо:

  • квартира на довгий час залишається без нагляду;
  • в будинок мають вільний доступ няні, вчителі, доглядальниці, прибиральники та інші сторонні люди;
  • в під'їзді відсутній консьєрж та професійна охорона;
  • є необхідність у спостереженні за підлеглими на робочому місці;
  • клієнти регулярно скаржаться на низьку якість обслуговування;
  • відеофіксація підвищить загальний рівень безпеки в приміщені.

Перераховані проблеми можна вирішити шляхом установки відеоспостереження на базі професійного обладнання.

Установка і монтаж відеоспостереження

Системи відеоспостереження та варіанти їх побудови

Комплексні системи відеоспостереження реалізуються у вигляді готових комплектів, які залишається лише встановити, чи збираються вручну під кожен проект. Набори обладнання підходять переважно тим, хто вважає за краще бути в курсі того, що відбувається на типовому об'єкті, вести відеоархів. Однак для охоронних цілей ми рекомендуємо підбирати компоненти системи відеоспостереження індивідуально. Допомогти в цьому можуть наші інженери. При замовленні системи відеоспостереження в нашій компанії ви отримуєте:

  • повністю справний і готовий до установки обладнання;
  • професійний монтаж відповідно до проекту або вказівками інженера;
  • гарантію на встановлений комплекс;
  • безкоштовні консультації досвідченого фахівця щодо вибору та використання системи відеоспостереження.

Після отримання технічного завдання та відвідування об'єкта ми розробляємо унікальний проект. В рамках нього підбираємо обладнання для системи відеоспостереження, яке дозволяє реалізувати всі вимоги клієнта і забезпечити необхідний захист об'єкта. Техніка перед установкою тестується в різних режимах і тільки після цього монтується на постійне місце.

Установка систем безпеки


Охоронне агентство «Охорона-Київ» спеціалізується на створенні проектів, установці, інсталяції та сервісному обслуговуванні комплексних та інтегрованих систем безпеки і пасивного захисту об'єктів. У охоронному агентстві «Охорона-Київ» ви маєте можливість замовити монтаж системи безпеки будь-якої складності. У разі відсутності проекту за розробку технічної документації відповідають наші фахівці. При цьому вам не потрібно кидатися в пошуках необхідного обладнання — ми надамо все, що потрібно для реалізації майбутнього комплексу.