Марихуану и амфетамин было обнаружено полицейскими у 39-летнего гражданина. Мужчина объяснил, что делал себе запасы наркотических средств на зиму.

На одной из улиц города полицейские увидели гражданина, который вел себя подозрительно, поэтому решили провести его внешний осмотр. В результате в правом кармане куртки было обнаружено и изъято полиэтиленовый пакет с наркотическим веществом, похожим на марихуану, и полиэтиленовый пакет с семью бумажными свертками, в которых находилось порошкообразное вещество.

Обратившись с ходатайством в суд, сотрудники полиции провели санкционированный обыск по месту жительства данного мужчины. В ходе обыска в присутствии понятых было обнаружено и изъято полиэтиленовый пакет с марихуаной и приспособление для курения в виде пластиковой бутылки с металлическим наперстком.

Зі слів господаря стало відомо, що марихуану він виготовив сам з дикорослої рослини конопель, яку сам назбирав, висушив та подрібнив. Амфетамін чоловік придбав через інтернет-сайт у невідомого громадянина.

«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого частиною 1 статті 309 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України, - розповідає т.в.о. начальника Ізмаїльського відділу поліції майор поліції Олександр Суржик. - Після отримання досліджень вилученого, відносно чоловіка буде прийнято рішення у встановленому законом порядку».

За скоєне передбачена кримінальна відповідальність у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області

наркотики Измаил

наркотики Измаил

наркотики Измаил


Не новости! Открывать не обязательно!

http://izmail-city.org/other-city/8852-uslugi-poligrafii-v-kieve