У правопорушників віком 25-ти, 45-ти, 51-го, 58-ми та 63-х років вилучили близько семи кілограмів канабісу, кілька десятків кущів конопель, їх насіння, тридцять набоїв до автомата Калашникова та тисячу пачок безакцизних цигарок.

Вилучений з незаконного обігу «товар» поліцейські направили на експертні дослідження.

Окрім санкціонованих обшуків в домоволодіннях, де проживають вищезгадані чоловіки, у місті Рені та селах Орлівка, Лиманське й Новосільське, правоохоронці провели оперативні заходи в болотистих придунайських плавнях, де виявили земельну ділянку з насадженнями елітних сортів конопель. Вилучено понад пів тисячі кущів наркомісткої рослини, яку вирощували на розчищеній від очерету земельній ділянці в горщиках. Кому належить заборонений «врожай», поліцейські з’ясовуватимуть в ході досудового розслідування.

Заходи проводили співробітники ДБН НПУ та управління боротьби з наркозлочинністю в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях спільно з працівниками слідчого управління та управління карного розшуку поліції Одещини, а також оперативно-розшукового відділу Ізмаїльського прикордонного загону, їх кінологами та спецпідрозділом ДОЗОР.

Новости Измаила

 В Измаильском районе выявлены наркоаграрии. ВИДЕО

Последние статьи про Измаил