Стріляв по собаках та випадково влучив у перехожого. Постраждалий 32-річний чоловік втратив два літри крові, та завдяки вчасному втручанню лікарів вижив. Стрілянина сталася у Болграді декілька днів тому. Наша знімальна група навідалася на місце та з’ясувала деталі.

Борис працює вчителем англійської в однієї зі шкіл Болграда. Але коли зможе повернутися до професії — поки неясно: 32-річний чоловік нині перебуває у лікарні. Він переніс операцію, адже кілька днів тому його поранили, куля поцілила у живіт.

Як з’ясувалося, 62-річний мешканець Болграда насправді стріляв із пневматичної гвинтівки по собаках. Нині він перебуває вдома та досі не може оговтатися від того, що скоїв. Його дружина погодилася поспілкуватися із журналістами. Каже, чоловік не хотів наробити лиха. Збирався лише розлякати собак, які не дають спокою місцевим своїм гавканням.

Постраждалому почали одразу надавати допомогу та викликали швидку. Лікарі кажуть: якби чоловіка шпиталізували принаймні на годину пізніше, вже було б запізно. Поранений втратив два літри крові. Для Бориса навіть шукали донорів.

Чоловік, який влучив у перехожого, раніше не судимий. Його дружина пояснила, що пневматичну гвинтівку він тримав, аби відлякувати хижих птахів від домашніх голубів. Знаряддя конфіскували правоохоронці. За скоєне чоловікові загрожують громадські роботи або ув’язнення до двох років.

Подробности

Новости Измаила

 

Последние статьи про Измаил