На 40-річного чоловіка склали адміністративний протокол за ст. 130 (Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Рибацький човен під керуванням нетверезого чоловіка працівники сектору водної поліції відділу реагування патрульної поліції Ізмаїльського РВП виявили на річці Дунай під час спільного з прикордонниками Ізмаїльського загону морської охорони рейду. Побачивши правоохоронців, порушник спробував втекти і сховав плавзасіб в очереті.

Уникнути відповідальності чоловікові не вдалося. Проведений тест підтвердив, що він був у стані алкогольного сп’яніння. Правоохоронці склали на кермувальника адмінпротокол за ч.5 ст.130 КУпАП, яка тягне за собою накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк десять діб, з позбавленням права керування всіма видами плавучих засобів на строк від одного до трьох років.