СЕРГІЙ ГРИНЕВЕЦЬКИЙ ОБГОВОРИВ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ІЗМАЇЛУ ТА ІЗМАЇЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

У кожного міста і району, які бажають розвитку, повинні бути стабільні складові, від яких можна відштовхуватися, прогнозуючи майбутнє. Стабільність і розвиток – головні переваги у роботі досвідчених політиків-управлінців, які з роками зарекомендували себе як професіонали.

На цьому закцентував свою увагу голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, під час робочої зустрічі з Ізмаїльським міським головою Андрієм Абрамченком та головою Ізмаїльської районної державної адміністрації Родіоном Абашевим. Бо ці керівники, на думку Сергія Гриневецького, здобули повагу та авторитет серед ізмаїльчан зробленими справами: оновленими медичними закладами, відремонтованими школами та садками, новозбудованими об’єктами інфраструктури, підтримкою соціально незахищених категорій людей.

Сергій Гриневецький, як керівник області, обговорив з Андрієм Абрамченком та Родіоном Абашевим найближчі плани щодо перспектив розвитку міста Ізмаїл і новоствореного Ізмаїльського району, аби тим самим створювати достойні умови життя для усіх його мешканців.
Фрагменти робочої зустрічі – у відео.

Новости Измаила

 

Последние статьи про Измаил