Затримали зловмисника на одній із вулиць міста, куди він прийшов по п’ять тисяч доларів США, що мала принести потерпіла.

Знаючи про підприємницьку діяльність громадянки, молодик роздобув її номер мобільного телефону і став вимагати гроші, погрожуючи їй та членам її родини фізичною розправою. Щоб показати серйозність своїх намірів, зловмисник пошкодив кафе та два автомобіля, які належали сім’ї потерпілої, і запевнив, що піде далі аж до розправи з нею та її ріднею.

Дзвінки з погрозами тривали кілька місяців, врешті жінка звернулася по допомогу до поліцейських, і ті вжили заходів для припинення злочинних дій правопорушника.

Затримали зловмисника сьогодні під час передачі жінкою п’яти тисяч гривень від всієї суми, яку він вимагав.

Дії молодика кваліфіковані за ч. 2 ст. 189 (Вимагання) Кримінального кодексу України, що передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Фігурант затриманий в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу. Зараз слідчі звернулися із клопотанням до Ізмаїльського міськрайонного суду з клопотанням про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Заходи проводили працівники Слідчого управлінням ГУНП в Одеській області за оперативним супроводом Управління карного розшуку та процесуальним керівництвом обласної прокуратури спільно зі співробітниками Ізмаїльського відділу поліції та за силової підтримки спецпідрозділу «КОРД».