Повідомляємо, що відповідно до отриманої інформації від молдавських колег з 00 год. 00 хв 17.03.2020 року в  Республіці Молдова тимчасово закриваються наступні пункти пропуску для автомобільного сполучення, що знаходяться напроти ділянки Ізмаїльського загону:

-    «Вулканешть» (межує з українським пунктом пропуска «Виноградівка»);
-    «Чишмікіой» (межує з українським пунктом пропуска «Долинське»);
-    «Кайраклія» (межує з українським пунктом пропуска «Зілізничне»).

В Придунавье закрываются границы. ВИДЕО

Окремо наголосимо про тимчасове закриття молдавського пункту пропуску «Чадир Лунга», що межує з українським незакритим пунктом пропуска «Нові Трояни».
Окрім цього, у решті молдавських пунктів пропуску з 00 год. 00 хв 17.03.2020 року припиняється пропуск до Молдови громадян України та інших іноземців, окрім осіб, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Молдові, водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів; працівники дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Республіці Молдова, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Молдові та члени їх сімей. В’їзд в Молдову інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ та євроінтеграції Республіки Молдова.

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк.