Увага! Розшукується Рибак Василь!

Ізмаїльським відділом поліції розшукується Рибак Василь Михайлович, 1980 року народження, який у серпні поточного року поїхав на заробітки до м. Київ та по теперішній час його місцезнаходження невідомо.

Полиция Измаила просит помощи в розыске граждан. ФОТО

Прикмети: на вигляд 40-45 років, зріст 180-185 см, худорлявої статури, очі коричневі, волосся коротке, темне з сивиною.
Шановні громадяни! Всіх, кому що-небудь відомо про місцезнаходження чоловіка, просимо повідомити до Ізмаїльського відділу поліції ГУНП в Одеській області за телефонами: (096) 458-76-32 або 102.

Ізмаїльський відділ поліції в Одеській областіУвага! Розшукується Македонський Дмитро!

Ізмаїльським відділом поліції розшукується Македонський Дмитро Андрійович, 1952 року народження, який 27 листопада поточного року вийшов з дому та до теперішнього часу не повернувся.

Прикмети: на вигляд 70-75 років, зріст 165-170 см, середньої статури, волосся сиве, коротке.
Був одягнений: куртка синього кольору, штани спортивні чорного кольору, кросівки чорного кольору з підошвою білого кольору.
Особливі прикмети: після хвороби у розшукуваного відняло праву сторону тіла. Чоловік при ходьбі кульгає на праву ногу, страждає провалами пам'яті, погано орієнтується на місцевості.

Полиция Измаила просит помощи в розыске граждан. ФОТО

Просимо всіх, кому що-небудь відомо про місце знаходження, повідомити за телефонами: (096) 458-76-32 або на спецлінію «102».
Ізмаїльський відділ поліції в Одеській області