29 листопада в ДК м.Ізмаїла пройшов заключний етап XVI фестивалю «Молодь обирає здоров'я», до якого учні міських шкіл йшли довгих три місяці.  Відповідали на питання вікторини «Здоровий спосіб життя», готували малюнки, плакати та фотографії, придумували відеопрезентації своїх команд.

За 16 років тільки в міському етапі фесту взяли участь понад 10 тисяч хлопчиків і дівчаток.  Ізмаїльські команди неодноразово перемагали в обласних і Всеукраїнських фестивалях.

З вітальним словом до хлопців звернувся заступник міського голови Ізмаїла Сергій Баткілін.

У фінал цього року вийшли п'ять команд: «Нова хвиля» ЗОШ №14, «Нове покоління» ЗОШ №11, «Здравушка» ЗОШ №10, команда ЗОШ №4 та «Дрім тім» ЗОШ № 8. Поза конкурсом виступила - переможець Всеукраїнського етапу  конкурсу в 2017 році в Києві - команда політехнічного ліцею «Позитив»

За традицією, концерт відкрив фестивальний гімн у виконанні всіх фіналістів.  А далі їм було надано по 10 хвилин для презентації своїх конкурсних виступів.

До складу журі увійшли: головний спеціаліст відділу освіти Наталя Корольова, член оргкомітету і журі обласного фестивалю Тетяна Помазан, директор ПДЮ Алла Іванова, заступник директора ПДЮ Світлана Тичина, керівник команди «Квіти життя» ЗОШ №9 Анастасія Косович і керівник команди «Позитив» Ірина  Стеценко.

Виступи команд оцінювалися за кількома критеріями: розкриття теми, оформлення і оригінальність ідеї, виконавча майстерність і динаміка, рівень режисури, позитив і почуття гумору;  вокальні, спортивні та хореографічні здібності.

На думку журі, всім цим критеріям найкраще відповідала команда ЗОШ №10.  Вона завоювала перше місце, на другому місці - команда ЗОШ № 14, на третьому - ЗОШ №4.

Команди, які отримали перше і друге місця, виступлять на обласному етапі в Одесі.