Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Офіцерський бал» в Ізмаїлі. ФОТО


«Офіцерський бал» - хвилююча подія в житті першокурсників Дунайського факультету морського і річкового транспорту Державного університету інфраструктури та технологій.

 22 листопада в ізмаїльському Палаці культури ім.  Т.Г.  Шевченко в урочистій обстановці майбутніх моряків присвячували в студенти.

«Офіцерський бал» в Ізмаїлі

 І, як годиться на балу, вечір відкрив прекрасний вальс у виконанні винуватців торжества і чарівних партнерок з клубу спортивно-естрадного танцю «Конфетті».

 Декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Олена Даки нагадала майбутнім морським офіцерам, що вони вибрали престижну професію, але щоб нею оволодіти треба наполегливо вчитися:

«Не всі випускники вищих морських навчальних закладів сьогодні працевлаштовані.  Це пов'язано з тим, що студенти чотири роки сиділи за партами і чекали, коли пройдуть ці роки, а потім, отримавши диплом бакалавра, не пройшли перевірку своїх знань і навичок при спробі влаштуватися на роботу.  Тому, щоб бути успішними в подальшому, вже сьогодні ви повинні себе мотивувати на навчання, самодисципліну, вивчати додаткову інформацію.  Тільки так ви зможете стати професійними моряками, будете без проблем ходити в рейси і радувати свою сім'ю!  Не забувайте про те, що ви - майбутні морські офіцери, морська еліта, майбутнє нашої нації ».

«Офіцерський бал» в Ізмаїлі

 Куратори груп вручили студентам заліковки.  А клірик Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Іоанн благословив і окропив їх святою водою.

 За традицією, розіграли «автоматичну» здачу іспиту прийдешньої сесії.  «Відмінно» з української мови в нову заліковку отримав першокурсник Роберт Нацсерадзе.

«Офіцерський бал» в Ізмаїлі

 Але найбільш хвилюючим моментом урочистого вечора, безумовно, була клятва першокурсників бути вірними Україні, з честю нести ім'я студента факультету, удосконалювати свої знання і передавати їх майбутнім поколінням.  Клялися майбутні офіцери, як і годиться, схиливши праве коліно.

«Офіцерський бал» в Ізмаїлі

 Багато добрих слів від гостей, батьківський коровай з вишитим рушником на щасливу долю, музичні і танцювальні номери ізмаїльських талантів - все це запам'ятається хлопцям надовго.  А попереду у них роки студентства - прекрасна пора життя, яку всі згадують з особливим теплом.23 Ноября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня