17 листопада в ізмаїльському центрі дозвілля «Портовик» відбулося урочисте відкриття Чемпіонату Ізмаїла по футзалу – 2019 - 2020 років. Організаторами турніру виступили відділ фізичної культури та спорту міської ради Ізмаїла і федерація футболу міста Ізмаїла. 

З початком змагань спортсменів привітали почесний президент Ізмаїльської міської федерації з футболу, міський голова Андрій Абрамченко, його заступник Сергій Баткілін, президент федерації Геннадій Поліда та інші почесні гості.

Юні ізмаїльські зірочки з клубу спортивного танцю «Дрім Денс» і відділення художньої гімнастики ДЮСШ Ізмаїла підготували до цього дня цікаві номери.

У щорічному, вже можна сказати, регіональному відкритому турнірі візьмуть участь 24 команди з Ізмаїла, Болграда, Ізмаїльского і Болградського районів: 10 у вищій і 14 у першій лігах. Змагання будуть проводитися в один круг.

І перемога вдалася.  У першій же грі «Дельфін» обіграв команду «Альфа» з рахунком 3: 1.

У перший день чемпіонату також пройшли матчі між командами вищої ліги: «Хайдук» і «Телега», «Криничне» і «Сигнал», «Dream life» і «Авангард», «Дунай Б» і «Енергетик ».  Серед команд першої ліги зіграли «Медуза» - «Корона», «Дружба» - «Масив», «Нива» - «Дунай».

Попередній чемпіонат міста з футзалу завершився великою несподіванкою для всіх уболівальників - перемогою дебютанта змагань, команди «Dream life».  Лідер багатьох попередніх сезонів - команда «Митник» посіла четверте місце.

Щонеділі, до березня 2020 року, футбольні вболівальники зможуть спостерігати цікаві матчі в рамках Чемпіонату Ізмаїла нового сезону. А майбутнього лідера передбачати вже ніхто не береться.  Час покаже.