Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Измаиле выступили в защиту Черного моря. ВИДЕО


Після осінніх канікул в школах Ізмаїла, традиційно, пройшов тематичний тиждень, присвячений Міжнародному дню Чорного моря. Його підсумки підвели в історико-краєзнавчому музеї Придунав'я.

Загальноміське свято було організоване колективом музею спільно з Ізмаїльською станцією юних натуралістів і відділом культури Ізмаїльської міської ради. 

Голова екологічної громадської організації «Природа і людина» Лариса Острякова повідомила цікаві факти про Чорне море і позначила проблему збереження унікального дива природи.

В заході взяли участь учні всіх загальноосвітніх шкіл міста. Вони заздалегідь підготувалися до конкурсу-захисту за темами, які були задані індивідуально кожному з навчальних закладів.

Виступи шкільних екологічних агітбригад проводилися у вигляді мініатюр, сценок, пісень і презентацій під загальним девізом «Що під силу нам зробити, щоб Чорне море захистити?»

Агітки оцінювался за такими критеріями: відповідність тематиці, художня виразність, оригінальність, дотримання регламенту. Також учасники підготували тематичні малюнки.

До складу журі увійшли - директор музею Придунав'я Ольга Тирон, начальник інспекції з благоустрою Ізмаїльської міськради Марина Тістол, голова екологічної громадської організації «Природа і людина» Лариса Острякова, завідуюча відділом природи музею Придунав'я Анжела Діденко і інженер першої категорії сектору екологічної безпеки «УДП» Тетяна Кукланова.

Невеликий концерт підготували для учасників і гостей заходу юні артисти студії сучасного танцю «Без кордонів».

За підсумками змагання кращими були визнані школи №4 та №10, на другому місці - школи №№ 1, 8, 9, на третьому - ЗОШ №№ 11, 14 и «Стежинка». Всі інші учасники отримали грамоти за активну участь в конкурсі і в різних номінаціях.

18 Ноября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня