Протягом трьох днів в Одесі на базі спортивного комплексу ФСТ «Динамо» проходив XXII Чемпіонат Державної прикордонної служби України з волейболу.

У змаганнях взяли участь команди Чернігівського, Чопського, Луцького, Мукачівського, Ізмаїльського, Білгород-Дністровського, Херсонського, Луганського прикордонних загонів, Одеського загону морської охорони, Головного центру підготовки особового складу, кінологічного навчального центру, окремого контрольно пропускного пункту «Київ». Усього понад 100 спортсменів з різних куточків країни.

У впертій боротьбі ізмаїльські прикордонники вийшли в фінал.  Вони мали змагатися з командою з Чернігова за 1 місце. Фінальна гра була неймовірно емоційною та непередбачуваною. Переможця визначив третій сет. Спортсмени з Ізмаїлу перемогли з рахунком 15:7.

У підсумку на другому місці - команда Чернігівського прикордонного загону, «бронзу» привезли додому прикордонники з Білгород-Дністровського.

Варто зазначити, що команда Ізмаїльського прикордонного загону в останній раз ставала чемпіоном у 2004 році, а протягом 5 останніх років завжди залишалась на п’єдесталі пошани у якості срібних та бронзових призерів.

Завдяки регулярним тренуванням та підтримки вболівальників їм таки вдалося привезти кубок до Ізмаїльського прикордонного загону.

Перемогу здобули граючий тренер капітан 2 рангу у запасі Сергій Базарник, старший лейтенант Вадим Трачук, старші прапорщики Ігор Кашуба та Олексій Токіой, старші сержанти Олексій Урсу та Олег Муравйов, сержант Сергій Курочка та молодший сержант Олександ Євтєєв.

Під час церемонії нагородження організатори турніру подякували усім спортсменам за прекрасну й чесну гру, згуртованість, та бажання розвивати спортивну складову у прикордонному відомстві.