На початку останнього засідання виконкому Ізмаїльської міської ради мер Ізмаїла Андрій Абрамченко, за традицією, розповів про роботи з благоустрою, які ведуться в місті в ці дні.

У цьому році зроблено великий обсяг робіт з благоустрою території Станції юних натуралістів - улюбленому місці ізмаїльській дітвори. Завдяки відкриттю забору міського стадіону вся територія СЮН проглядається наскрізь.

29 жовтня в місті стартувала щорічна осіння висадка зелених насаджень.  Сьогодні готується територія по проспекту Суворова по парній і непарній стороні на ділянці від вулиці Горького до вулиці Некрасова. Там будуть висаджені саджанці катальпи.

Для того, що б катальпа пішла в зростання, дерева, що ростуть в зеленій зоні парку чистяться - проводиться акуратна санітарна очистка акацій, їх нижнього ярусу, що дозволить омолодитися акаціям і дати простір для зростання молодих саджанців.

Активно ведуться роботи в Міському саду.  Зараз в парку монтується освітлення, прокладаються доріжки, які вимостять тротуарною плиткою, в перспективі планується установка лавок і урн.

Міський голова Андрій Абрамченко зазначив, що всі ці роботи триватимуть до тих пір поки дозволять погодні умови.