7 листопада в Ізмаїлі в Палаці культури імені Т. Г. Шевченка відбулося вшанування кращих культпрацівників міста. 

Переступивши поріг закладу, гості відразу потрапляли в святкову атмосферу. В холі для них був підготовлений фуршет, оригінальна осіння фотозона і джазові композиції Сергія Денисова (клавішні) і Ігоря Лупенко (саксофон).

Урочистий вечір відкрив прекрасний вальс у виконанні відомого далеко за межами Ізмаїла народного ансамблю танцю «Придунав'я» (керівник Марина Браїла).

Заступник міського голови Сергій Баткілін і начальник відділу культури Сергій Лузанов вручили подячні грамоти за вагомий внесок у збереження, відродження і розвиток національної культури, високе служіння мистецтву, активну участь в загальноміських культурно-масових заходах найкращим керівникам і колективам культурних установ міста. 

Дипломи-подяки міського голови отримали і майстри народної творчості - активісти клубної роботи при різних установах міста, клубів рукоділля «Фантазія», «Гармонія», «Бессарабська скарбниця» та багатьох інших.

У святковому концерті, який працівники культури підготували самі для себе,

виступили кращі вокалісти, музиканти і танцюристи міста: Катерина Пуйческу, Юрій Морозов, Іван Залож, Олексій Паладій, акордеоніст Андрій Доков, студії східного танцю «Джаліла» і «Аміра».