5 листопада в Ізмаїлі в малому залі засідань виконкому Ізмаїльської міськради відбулася зустріч представників Головного управління Державної податкової служби в Одеській області с міським і районним керівництвом, бізнесменами і начальниками комунальних підприємств.

На зустрічі були присутні і. о. начальника ГУ ДПС в Одеській області Наталя Чеботарьова, і. о. першого заступника начальника ГУ ДПС в Одеській області Володимир Мосійчук, і. о. заступника начальника ГУ ДПС в Одеській області Вадим Попазов, міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, голова Ізмаїльської РДА Наталія Тодорова, начальник Ізмаїльського управління ГУ ДПС в Одеській області Лілія Фотка.

Начальник Ізмаїльського управління ГУ ДПС в Одеській області Лілія Фотка розповіла гостям про місто, його історію та географічне положення, а також про сплату податків.

Керівництво ГУ ДПС в Одеській області відзначило Подякою за вагомий особистий внесок у виконанні завдань, повязаних з реалізацією державної податкової політики, мера Ізмаїла Андрія Абрамченко.

Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко підкреслив, що поки в місті є порт, пароплавство, судноремонтний завод, розвивається бізнес, в тому числі туристичний, буде поповнюватися за рахунок податків і бюджет розвитку.

Про проблеми оподаткування в Ізмаїльському районі розповіла голова Ізмаїльської РДА Наталія Тодорова

Знайомство керівництва обласної податкової служби з керівництвом міста Ізмаїла і району відбулося. Обидві сторони розраховують на подальшу конструктивну співпрацю з реалізації нової державної податкової політики.