Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Клятва лицеистов в Измаиле. ВИДЕО


За сформованою традицією курсанти-першокурсники Ізмаїльського військово-морського ліцею у середині жовтня в урочистій обстановці дають клятву на вірність народу України.

«КЛЯТВА ЛІЦЕЇСТА - 2019» була проведена біля Памятника морякам-дунайцям. 28 ліцеїстів успішно здали вступні іспити, познайомилися один з одним.  І ось настав хвилюючий момент їх вступу в кадетське братство. 

На торжество прибули батьки, представники військових частин і профільних навчальних закладів, випускники військових училищ, священнослужителі.

На святкування Дня прийняття клятви ліцеїста запросили учнів та їх наставників з кадетського корпусу Білоцерківської гімназії №2 і Узенської гімназії №1. Вони подарували ліцеїстам показовий виступ військової майстерності володіння карабінами. 

Клірик Свято-Покровського кафедрального собору отець Іоан благословив юнаків і дівчат на їх непростому шляху самовдосконалення.

Після привітань ліцеїсти виголосили клятву «завжди високо нести почесне звання ліцеїста, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею». Честь першим вимовити Клятву надалася ліцеїсту І курсу Денису Римбу.

Також вони отримали залікові книжки, учнівські квитки, прапор і інші почесні регалії ліцею.

Танцювальний флешмоб у виконанні другокурсників цього навчального закладу гармонійно вписався в урочисту програму заходу.

Закінчився патріотичний захід спільним урочистим маршем юних новобранців з гостями-кадетами з міст Біла Церковь і Узин.

18 Октября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня