В Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відбулася друга персональна виставка живопису члена Спілки художників Ізмаїла Тетяни Соколової за участю її педагога-наставника, а також чоловіка - відомого художника Володимира Дудника.

Художниця закінчила Ізмаїльський педінститут, а живописом почала займатися досить пізно з легкої руки свого чоловіка. 

Картини Тетяни Соколової створюють особливий радісний настрій своїми яскравими фарбами, повнотою життя і десь навіть казковими сюжетами.

Основна і найулюбленіша тема художниці - квіти.  Червоні маки, різнокольорові іриси, ніжний бузок і вся інша садова палітра постає перед нами і, здається, виливає чарівний аромат.

А ще картини з серії "Все ми в душі трошки руді": кішки, фрукти, дівчинки з веснянками, натюрморти з рибами і багато всього цікавого. Всього в експозиції представлено 34 роботи. 

Гармонійно доповнюють експозицію бессарабські пейзажі пензля Володимира Дудника, члена Національної спілки художників України. 

Ізмаїльську поетесу Марину Копаной творчість чудової подружньої пари надихнула на твір нових віршів.

Приємним сюрпризом для поціновувачів живопису Тетяни Соколової стала безпрограшна лотерея. П'ять полотен з виставки дісталися власникам щасливих квитків. Решта учасників отримали 25% знижки на покупку картин.

На виставці представлена лише мала частина творчості Тетяни. Велика кількість полотен художниці знайшли свій будинок в приватних колекціях і музеях.  Адже вона належить до тих щасливих творців, чиї роботи не залежується в майстерні.  Кому ж не хочеться підняти настрій і отримати заряд бадьорості, дивлячись на цю красу.