Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Измаиле стартовала Универсиада. ВИДЕО


1 жовтня на Центральному стадіоні міста Ізмаїла відбулось урочисте відкриття традиційної Універсіади серед навчальних закладів сезону 2019-2020 року.

Універсіада проходить при організації та підтримки міськвідділу фізкультури і спорту, міськвідділу освіти, міських федерацій з баскетболу, волейболу та футболу, Дитячо-юнацької спортивної школи, Спортивно-оздоровчого центру міськвідділу освіти і військової частини.

Спортсменів привітали почесні гості та оргкомітет змагань: заступник міського голови Сергій Баткілін, в.о. начальника відділу фізичної культури і спорту міськради Тетяна Морій, директор ІДЮСШ Олена Руденко, завуч ІДЮСШ Ірина Ковтун і начальник фізпідготовки Ізмаїльського прикордонного загону Сергій Базарник.

В Измаиле стартовала Универсиада.

В Измаиле стартовала Универсиада.

В Измаиле стартовала Универсиада.

Больше фото здесь

В цьому році в студентських іграх взяли участь Дунайський інститут НУ ОМА, Ізмаїльський військово-морський ліцей, Дунайський факультет морського і річкового транспорту ГУЇТ Ізмаїльський державний гуманітарний університет, агротехнічний коледж, вище професійне училище та центр професійно-технічної освіти.

Стартувала універсіада з легкої атлетики.  Студенти змагалися в бігу на 100 метрів, стрибках у довжину з місця, естафеті 4 по 100 метрів і підтягуванні на перекладині. Головний суддя змагань - Вікторія Марченко.

Успішно виступили курсанти Дунайського інституту НУ ОМА, взявши «золото» в естафеті і стрибках в довжину.  Студенти діляться досвідом, як їм вдається багато років поспіль вигравати таке тривале багатоборство.

Переможці нагороджені медалями в особистому заліку, а також командними грамотами від організаторів.  Наступний етап спортивних змагань серед студентів в рамках Універсіади відбудеться 8 жовтня.

 

4 Октября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня