Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Выставка военной техники в Измаиле. ВИДЕО


Днями на набережній Ізмаїльського морвокзалу пройшла виставка військової техніки, яку прикордонники приурочили до 429-ї річниці утворення міста.

Предмети артилерійського озброєння та військової техніки, катери для патрулювання кордону ізмаільчанам і гостям міста представили Ізмаїльський прикордонний загін та навчально-тренувальний загін морської охорони.

У всіх відвідувачів була можливість потрапити всередину бойових машин, сфотографуватися на пам'ять, поспілкуватися з прикордонниками.

Яскравим доповненням експозиції стала виставка художниці з Києва литовського походження Беати Куркуль. З початком війни на сході України вона разом зі своїм чоловіком активно займалась волонтерською діяльністю.  Тому багато її картин присвячені АТО та повсякденній охороні державного кордону. 

На вернісажі під відкритим небом були виставлені полотна на морську тематику, також тут можна було побачити медиків і волонтерів. Всього Беатою створено понад 80 мальовничих робіт.

Віднедавна в колекції з’явились картини з прикордонниками Ізмаїльського загону, які несуть службу на Дунаї. Більшість своїх талановитих робіт Беата Куркуль подарувала ізмаїльським прикордонникам, щоб вони назавжди залишилися в столиці Придунав'я.

3 Октября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня