Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Бессарабская тантелла» в Измаиле. ВИДЕО


28 вересня, відпочивши після офіційної частини свята, о 15 годині ізмаільчане стали збиратися на алеї Дружби.  Тут в сьомий раз пройшов етнічний фестиваль «Бессарабська тантелла».

 Нагадаємо, «тантелла» - це елемент рукоділля, який обрамляє вишиті рушники, скатертини, наволочки та домоткані килими.  Так і Придунав'ї прикрашають понад 100 національностей.

 Почесними гостями фестивалю стали міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, народний депутат України Анатолій Урбанський, а також гості з сусідньої Румунії.

 На алеї Дружби, виправдовуючи її назву, розташувалися етнічні подвір'я Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім.  Тараса Шевченка, Польського дому «Куяви», культурного товариства «Німецький будинок», громадської організації "Еллада", Асоціації румунів міста Ізмаїла, членів Ізмаїльської болгарської громади ім.  Святої Софії та інші.

На столах і стендах розташувалися вироби декоративно-прикладної творчості ізмаїльських клубів рукоділля "Бусинка", "Фантазія", "Бессарабська скарбничка", "Талант". Ізмаїльські умільці проводили майстер-класи, працювало безліч атракціонів і торгових точок.

Біля морвокзалу розгорнулася експозиція військової техніки і сучасного бойового спорядження Ізмаїльського прикордонного загону.

Головним частуванням, за традицією, стала справжня бессарабска юшка.  Приготували її більше трьох тонн на польових кухнях і безкоштовно пригощали всіх бажаючих.

 На сцені до пізнього вечора йшов концерт колективів міста та району під назвою  «Ізмаїл - це Україна».  А закінчився фестиваль концертом Олега Винника та потужним салютом. 

  «Бессарабська тантелла» повністю виправдала очікування ізмаїльчан і гостей Ізмаїла, ставши родзинкою Дня міста.  За оцінкою правоохоронців, на фестивалі протягом дня побували більше 50 тисяч чоловік!

2 Октября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня