Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

День рождения Измаила. ВИДЕО


Офіційна частина святкування 429-ї річниці з дня заснування Ізмаїла почалася вранці 28 вересня. У Шкільному сквері, біля пам'ятника засновнику повітового міста, генералу Сергію Олексійовичу Тучкову, пройшов урочистий мітинг.

На свято прибули офіційні делегації з Румунії і Молдови. До присутніх зі словами вітання звернувся міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко. Городян також привітав народний депутат України Анатолій Урбанський.

Клуб спортивно-бального танцю «Dream dance» виступив зі святковою хореографічною композицією під пісню «Ізмаїл» у виконанні вокального колективу юних талантів Ізмаїла «Намистонька»

На завершення урочистого мітингу було покладено квіти до пам'ятника засновнику міста Сергію Тучкову.

Після цього, за традицією, відчинила свої двері для гостей Ізмаїльська картинна галерея. До Дня міста відкрили дві виставки - традиційну «Буджацька палітра» з полотнами художників Придунав'я і «Золоті кисті України» з виставкового центру «Єлисаветград» з міста Кропивницького.

На виставці «Буджацька палітра» живопис і графіку представили 29 художників Бессарабії - Ізмаїла, Рені, Арциза і Кілії.

Члени НСХУ з Кропивницького, Києва, Харкова, Чернігова, Вінниця, Донецька, Севастополя, Сімферополя та Одеси надали 27 живописних полотен, які дарують радість зустрічі з непомітної, повсякденної красою.

А в Пушкінському сквері розвернувся традиційний «Бессарабський вернісаж».  Учні загальноосвітніх шкіл, вихованці гуртків Палацу дітей та юнацтва, Станції юних натуралістів, Станції юних техніків, а також дитячих садків представили вироби декоративно-прикладної творчості.

На столах і стендах можна було побачити вироби з дерева і паперу, вишивки, м'які іграшки, картини з бісеру та природних матеріалів.

 Після обіду на алеї Дружби народів пройшов етнічний фестиваль «Бессарабська тантелла».

День рождения Измаила. ВИДЕО

День рождения Измаила. ВИДЕО

День рождения Измаила. ВИДЕО

День рождения Измаила. ВИДЕО

День рождения Измаила. ВИДЕО

День рождения Измаила. ВИДЕО

День рождения Измаила. ВИДЕО

30 Сентября 2019 год
Измаил Сегодня