Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

«Буджак - 2019».ВИДЕО


У минулі вихідні в селі Криничне продовжив свою роботу триденний Міжнародний семінар-практикум фотохудожників і фотоклубів «Буджак - 2019». Ця подія була приурочена до Дня села, якому виповнилося 206 років.

Організатором фотобієннале виступає Арцизька районна народна самодіяльна фотостудія «Буджак» за сприяння Національної Спілки фотохудожників України. З 1987 року воно стало міжнародним.

Гостинні криничани підготували цікаву програму, що знайомить з побутом, кухнею ізвичаями одного з найбагатших і упорядкованих сіл Одеської області.

У цей день центр села перетворився на своєрідний парк розваг, на якому було багатолюдно і весело. Протягом дня можна було взяти участь або стати глядачами змагань з футболу, перетягування каната, шахів, волейболу, були проведені різноманітні конкурси для дітей.

Головною культурною подією стала експрес-виставка робіт фотохудожників і фотоклубів, учасників пленеру «Буджак-2019», у фойє місцевого Будинку культури. На підлозі було розкладено кілька сотень фотокартин.

Всі присутні автори експонованих робіт були відзначені грамотами і памятними медалями. Ізмаїльський фотоклуб «Панорама-360», яким керує оператор "Бессарабія ТВ" Ігор Коц, зайняв почесне друге місце в загальному заліку.

Але як зізнаються самі творчі люди, яки пізнають світ через вічко видошукача, головне в цих зустрічах не нагороди, а спілкування з однодумцями.

28 Сентября 2019 год
Измаил Сегодня