За місяць навчання першокурсників Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія» ознайомилися з правилами свого вузу, знайшли нових друзів, прийшов час прийняти їх в дружну родину майбутніх моряків.

Подібний ритуал в цей же день проводився в Одесі та Маріуполі, де теж є інститути ОМА, яка по праву вважається кращим морським вузом України. До речі, в нинішньому році академія відзначає свій 75-річний ювілей.

Почалося торжество з маршу по місту від Палацу культури до набережній ім. Луки Капікраяна. Біля стели на честь 100-річчя судноплавства на Дунаї відбулося вручення залікових книжок, студентських та профспілкових квитків, а також підписання перших договорів з судноплавними компаніями.

Майбутніх моряків привітали почесні гості: проректор з науково-педагогічної роботи НУ «ОМА» Вадим Захарченко, заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Баткілін, директор Ізмаїльського філії морського агентства "Marlow Navigation Ukraine" Наталя Тодорова, представник ПрАТ "УДП" в.о. голови правління Олексій Тарасенко, в.о. начальника навчального центру ПрАТ "УДП" Олег Вельчев.

Курсанти дали свою першу клятву на вірність Україні і обраній професії.

Настоятель Свято-Покровського кафедрального собору протоієрей Євген Поліщук провів освячення і благословив новоспечених курсантів. 

Сім футів під кілем вам, майбутні моряки!