Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Турнир по теннису «Кубок Дуная» в Измаиле. ВИДЕО


На цьому тижні в Ізмаїлі на кортах «Юність» Спортивно-оздоровчого центру Гороо  пройшов XV ювілейний юнацький турнір з тенісу «Кубок Дунаю».

Треба відзначити, що це була подія всеукраїнського значення.  За результатами ігор юні тенісисти змогли підвищити свій рейтинг і отримати нову кваліфікацію, яка дозволить їм взяти участь у багатьох престижних турнірах.

Змагання проходили за підтримки відділу освіти Ізмаїльської міської ради та міської федерації тенісу.  Головний суддя - старший тренер СОЦ Гороо Олена Вратенкова.

Протягом трьох днів понад 60 юних спортсменів від 9 до 14 років з Києва, Миколаєва, Одеси, Сєвєродонецька, Ізмаїла та Ізмаїльського району боролися за право називатися кращими майстрами ракетки.


Дівчатка і хлопчики змагалися в особистому та парному заліках в вікових категоріях до 10, до 12 і до 14 років.  18 вересня визначили всіх переможців в різних номінаціях.

Церемонію нагородження провели старший тренер СОЦ Гороо Олена Вратенкова і президент Ізмаїльської міської федерації тенісу Олександр Іванов. Переможці отримали грамоти, медалі та кубки.  

Тимофій Жеромский, Варвара Іскрова, Ілля Щербаков, Олександр Токар та багато інших вихованців двох ізмаїльських команд (Ізмаїльського управління водного господарства і СОЦ Гороо) гідно представили Ізмаїл та завоювали більше половини всіх нагород.

 Після традиційного фото на пам'ять юних спортсменів чекало солодке частування від організаторів змагань.
Как выбрать самую лучшую сетку для игры в настольный теннис?
Как поддерживать высокий стандарт бизнеса и лояльность клиентов?
20 Сентября 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня