Днями в Ізмаїлі біля пам'ятника засновнику міста Сергію Тучкову зібралися десятки велосімпатіков.  Тут стартував традиційний, двадцятий ювілейний  Велодень, присвячений Дню фізичної культури і спорту України.

У заході взяли участь спортсмени різного віку, як досвідчені, так і початківці.

Спортсмени урочистим веломаршем попрямували в сторону села Стара-Некрасівка.  Там група розділилася: «новачки» в супроводі поліції повернулися до місця старту, а «еліта», «аматори» і «супереліта» поїхали на велозмагання.

 Гонки проходили на трасі в 25 км від Ізмаїла, між селами Кислиці та Камишовка.  Дистанцію в 10 км велосипедисти долали в індивідуальному і парному старті по декількох категоріях залежно від підготовки

За результатами змагань, серед чоловіків категорії «еліта» перше місце зайняв Олег Шаповалов, друге - Дмитро Кір'яков, третє - Василь Топалов.


 Серед юнаків категорії «еліта» перше місце дісталося Володимиру Осиновського, друге - Дмитру Тодорову, третє - Івану Бузіяну.

 Серед чоловіків на гірських велосипедах «золото» у Владислава Піскорського, «срібло» у Івана Радько, «бронза» у Сергія Дойкова.

Жінки змагалися без категорій: перше місце у Ірини Щукіної, друге - у Владислави Новак, а третє - у Анастасії Лепський.

 Співробітники патрульної поліції супроводжували велосімпатіков протягом усього Велодня і забезпечували їм безпеку.

 Любителі велосипедного спорту радять тим, хто ще думає про те, як підтримувати себе в хорошій фізичній формі, сміливо вибирати велосипед і вступати в Асоціацію велосипедистів Ізмаїла.

 Велорух в столиці Придунав'я набирає обертів.  У перспективі члени Асоціації велосипедистів збираються вийти на міжнародний рівень.