На засіданні 46 сесії міської ради Ізмаїла була вперше протестована нова електронна система голосування "Єдність", яка замінила попередню застарілу. 

Система "Єдність" придбана за кошти міської ради, депутати райради будуть користуватися для роботи старою системою.

На сесії було затверджено кандидатуру доцента кафедри української мови і літератури ІДГУ Олександра Андрійовича Зарудняка на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ізмаїла».  Вручення пам'ятного знака відбудеться на святкуванні Дня міста 28 вересня.  

Особливий інтерес викликала інформація про стан законності на території міста, з якої присутніх ознайомив керівник Ізмаїльської місцевої прокуратури Олександр Сара.

Відзначається зниження злочинів серед неповнолітніх на 74%, хоча до цього моменту щорічно спостерігалася тенденція до збільшення.

Зросла кількість злочинів проти безпеки і факти бандитизму від одного за шість місяців 2018 року до трьох за той же період 2019 року.  

Олександр Сара також повідомив, що на координаційній нараді за участю всіх працівників правоохоронних органів, він ініціював питання про організацію патрулювання вулиць міста в нічний час для виявлення порушників, які керують мотоциклами і не дотримуються швидкісного режиму і тишу.

На сесії також було заслухано інформацію про виконання бюджету м. Ізмаїла за перше півріччя 2019 року, про регулювання відносин у сфері містобудівної діяльності та інші важливі для міської громади питання.

Всі вони отримали практично одностайну підтримку депутатів.