Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

День военной части 3058 НГУ. ВИДЕО


29 серпня в Ізмаїльському Палаці культури ім.  Т.Г.  Шевченко пройшли урочисті збори з нагоди Дня військової частини 3058 НГУ, яка дислокується в Ізмаїлі.

Урочистий захід розпочався з хвилини мовчання, адже 29 серпня, згідно з Указом Президента України, вперше відзначався День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

 Привітати особовий склад і командування частини прибули керівники міської та районної влади, патрульної поліції, Ізмаїльського прикордонного загону, профільних навчальних закладів міста.

 Гостям показали фільм про досягнення військової частини в місті за 2018-2019 роки.

Потім слово було надано голові Ізмаїльський районної державної адміністрації Наталії Тодорової.  Вона вручила грамоту командиру в / ч 3058 підполковнику Андрію Бойко, а також військовослужбовцям частини - за сумлінне виконання службових обов'язків.

 «Іменинників» привітали заступник начальника Ізмаїльського прикордонного загону Руслан Цимбал, директор ВПУ-9 Наталія Костусєва, в. о.  директора Ізмаїльського військово-морського ліцею Наталія Стогніенко.

 Андрій Бойко, звертаючись до військовослужбовців частини, побажав їм миру, а всіх гостей подякував за допомогу і ефективну взаємодію при виконанні спільних завдань, а також вручив грамоти кращим бійцям.

 Важливість взаємодії всіх силових структур для підтримки порядку в столиці Придунав'я зазначив також в.о.  начальника патрульної поліції м Ізмаїла Єгор Голубов.

 Сьогодні нацгвардейци охороняють громадський порядок не тільки в Ізмаїлі, а й в курортній зоні Кілійського району.  Є серед військовослужбовців частини ті, хто виконує бойові завдання в зоні ООС.  Ми приєднуємося до привітань нашим славним нацгвардейцам і бажаємо їм мирної служби.

30 Августа 2019 год
Измаил Сегодня