Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

День пам'яті захисників України: в Ізмаїлі поклали квіти на могилу капітана Олександра Світличного


У четвер, 29 серпня, ми вперше відзначаємо День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

П'ять років тому, в 2014 році, в Донецькій області в Іловайськ котлі загинуло більше бійців за весь час війни в Донбасі.

Саме 29 серпня 2014 го, при прориві з «Іловайського котла» загинув капітан Олександр Світличний.

Уродженець Луганській області Олександр Світличний закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю «Комп'ютеризовані системи, автоматика і управління». Служив в Ізмаїльському районі та Арцизі.

З 2004 по 2012 рік він служив у військовій частині радіотехнічних військ Військово-повітряних сил, дислокованої недалеко від села Лощинівка.

День пам'яті захисників України: в Ізмаїлі поклали квіти на могилу капітана Олександра Світличного

Олександр був в машині разом з іншими військовослужбовцями управління РТВ центру авіації та протиповітряної оборони, коли колона в русі по дорозі на під'їзді до міста Старобешеве була обстріляна противником. Смерть наступила від множинних ран під час вибуху машини. Його тіло бійці зуміли вивезти на підконтрольну українському військам територію.

На початку вересня 2014 офіцер за рішенням родини був похований в Ізмаїлі.

В знак поваги і пам'яті сьогодні на могилу бійця лягли квіти. Хвилиною мовчання його пам'ять вшанували представники керівництва міста, прикордонники, близькі загиблого - батьки, сестра, дружина Світлана і діти.

Сьогодні ми разом з сім'єю Олександра в глибокій повазі схиляємо голови перед мужністю і самовідданістю наших захисників. Вічна пам'ять і слава загиблим героям! Саме їхні імена постійно нагадують про ціну нашої свободи, надихають і згуртовують в боротьбі з ворогом

30 Августа 2019 год
Измаил Сегодня