Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Выставка «Освобожденный Измаил». ВИДЕО


У ізмаїльському музеї А.В.  Суворова до 75-ї річниці визволення столиці Придунав'я від фашистських загарбників відкрилася виставка «Звільнений Ізмаїл».  На ній представлені матеріали з музейних фондів, які довгі роки збиралися його співробітниками.

У цей день в музей прийшли керівники міста і району, гості з сусідніх районів, військовослужбовці Національної гвардії України, а також ізмаільчане - любителі історії.

Історико-документальна експозиція присвячена військовим об'єднанням і героям, які звільняли місто, історії та традицій святкування Дня звільнення.

У першому розділі виставки представлені документи і карти, численні фотоматеріали, листи та особисті речі солдат і офіцерів.  Все це передавали в музей безпосередні учасники визволення нашого міста від фашистів.


Другий розділ присвячений вшануванню пам'яті героїв.  В першу річницю вигнання нацистів в Ізмаїлі було встановлено пам'ятник А.В.  Суворову.  А в 1967 році вдячні ізмаільчане поставили на вічну стоянку бронекатер 134. Іменами героїв названі вулиці, встановлені меморіальні дошки.

Екскурсію, присвячену славній події і її героям, провела для присутніх науковий співробітник музею Тетяна Іванова.

Голова Ізмаїльської міської ради ветеранів війни і праці Віктор Ромащук вручив колективу музею Почесну грамоту за плідну роботу по військово-патріотичному вихованню земляків.

Как выбрать самую лучшую сетку для игры в настольный теннис?

Как поддерживать высокий стандарт бизнеса и лояльность клиентов?

29 Августа 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня