Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Приглашают юных любителей радиотехники. ВИДЕО


Радіотехнічний гурток СЮТ м Ізмаїла або, як його ще називають, дитяча колективна радіостанція, за свою майже 70-річну історію став справжньою школою життя для сотень ізмаїльських хлопчиків і дівчаток, а для багатьох зіграв визначальну роль у виборі майбутньої професії.

Ось уже 33 роки їм беззмінно керує майстер спорту міжнародного класу, багаторазовий чемпіон світу з радіоспорту Микола Лаврека - захоплена людина, яка любить свою справу і передає цю любов дітям.

Він прийшов на Станцію юних техніків в 1968 році в чотирнадцятирічному віці, а свій перший радіоприймач зібрав в 8 років.  Це той щасливий випадок, коли дитяче захоплення стало улюбленою професією.

Юні оператори єдиної в Одеській області дитячої колективної радіостанції з незмінним успіхом беруть участь у всеукраїнських та міжнародних змаганнях.  Свідченням тому є величезна кількість кубків, медалей і грамот на стінах кабінету. 

Багато хто з випускників гуртка працюють у всіх міських майстернях з ремонту побутової техніки.  Адже тут не просто вивчають теорію, а самостійно збирають комп'ютери та багато іншого з подарованих городянами запчастин.

Нерідко колишні вихованці Миколи Михайловича долучають до цікавого захопленню своїх дітей.  Одним з таких «потомствених» гуртківців став Микита Бессонов.  Батько привів його сюди в 11 років.

Радіотехнічний гурток - гордість Ізмаїльської станції юних техніків - запрошує юних ізмаїльчан в свій дружний колектив. 

27 Августа 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня