Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Собираем ребенка в школу. ВИДЕО


З початку серпня в Ізмаїлі заробили так звані «шкільні базари».  Спробуємо підрахувати, в яку суму обійдуться батькам збори дитини в школу?

Перша, найбільша стаття витрат - це шкільна форма.  І хоча з цього навчального року, за указом Президента, носити її не обов'язково, продажі йдуть досить жваво.

 Однак, за словами продавців, батьки купують в основному одяг «білий верх - чорний низ».  Костюми не користуються популярністю, а блузки та сорочки, спідниці та брюки все одно знадобляться для урочистих випадків.

 Екіпірування для дівчаток: сарафан до 400 грн, спідниці та блузки від 150 до 350 грн., заколочки і бантики - близько 100 грн.  У цих же межах вартість сорочок і брюк для хлопчиків. Особливим попитом у цьому році користуються вишиванки.  

Приступаємо до наступній покупці - вибираємо портфель.  Найдешевші коштують 150 грн., імпортні з ортопедичною спинкою - вже близько 1000 грн.

 І ось одяг обран і ранець куплен. Теперь його потрібно заповнити.  І це далеко не дрібниці.  Хоча продавці стверджують, що ціни тримаються на рівні минулорічних.

Щоденники коштують в межах 12 - 40 гривень, але є і дорожче.  Ціна одного «тоненького» зошита 1,50 грн.  Зазвичай беруть упаковками по 40 штук.  Разом виходить 120 гривень за дві упаковки - в клітку і лінію.

Купівля пенала обійдеться від 16 до 100 гривень.  Молодшим школярам потрібен розкладний, зі спеціальними відділеннями, щоб на уроці довго не копатися в пошуках потрібної речі.

 Додайте до цього альбоми, пензлики, фарби, олівці, фломастери, пластилін, набори обкладинок, лінійки, ручки і т. д. Все це, за найскромнішими підрахунками, потягне не менше 500 гривень.

 Незважаючи на те, що вибір і розкид цін дуже великий, в цілому перше вересня виллється не в одну тисячу гривень.  Підсумкова сума залежить від якості товарів, а також віку учня.  Для батьків першокласників «шкільний кошик» обійдеться дорожче за все.

 Шкільні базари в столиці Придунав'я працюватимуть до 10 вересня.  

22 Августа 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня