17 серпня в Ізмаїльському Палаці культури ім. Т. Г. Шевченка з благословення Високопреосвященнішого Агафангела Митрополита Одеського та Ізмаїльського відбувся православний концерт, в якому взяв участь переможець телевізійного талант-шоу телеканалу «1 + 1» «Голос країни» протоієрей Олександр Клименко.

До пастви звернувся Єпископ Болградський, вікарій Одеської єпархії, благочинний церков Ізмаїльського округу архімандрит Сергій. Він і запросив до міста талановитого священнослужителя.

Концерт розпочався з виступу зведеного хору Ізмаїльських парафіяльних храмів. Колектив виконав духовні піснеспіви, естрадні та українські народні пісні в хоровій обробці: «Вси тя хори», «Богородице Діво» Сергія Рахманінова, «Не для мене», «Тополя» та інші.

Незмінний організатор і художній керівник православних концертів в Ізмаїлі регент Свято-Іллінської церкви матушка Марина Лобанова взяла на себе відповідальну роботу по підготовці цього заходу.

Прекрасним подарунком глядачам, яких зібрався повний зал, стало спільне виконання молитви «Аксион Естін» Олександром Клименком і зведеним хором.

Далі священик виконав українські пісні, починаючи від всім відомих «Чорнобривців», відомі естрадні пісні російською мовою, такі, як «Помолимося за батьків» і «Город золотой», - до нових, написаних спеціально для аудіо-альбому батюшки «Дві  матері »,« Мить »та інші.

 Концерт йшов майже дві години.  Глядачі довго не хотіли відпускати зі сцени талановитого гостя!  І треба сказати у Олександра Клименко про столицю Придунав'я теж залишилися найкращі враження.

 Протоієрей Олександр - діючий священик - відразу після концерту він поїхав на батьківщину - в Березань - на службу в храмі Софроніївської громади.  Але всі, кому довелося почути його прекрасний голос, сподіваються на нові зустрічі.