Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Что изменилось в патрулировании Измаила нацгвардейцами? ВИДЕО


2 роки тому в Ізмаїл був направлений підрозділ Національної гвардії України. Спочатку це був 4 батальйон частини 3012. З 31 серпня 2018 року - це окрема військова частина 3058. З тих пір злочинність в місті значно знизилася.

Що змінилося з 1 серпня в порядку патрулювання міста нацгвардейцамі, розповідає заступник командира частини з громадської безпеки, капітан Артем Щербаков.

Відповідно статті 13 Закону України «Про Національну гвардію України» військовослужбовці під час залучення до виконання завдань з охорони громадського порядку мають право здійснювати превентивні та поліцейські заходи примусу відповідно до ст. 31 Закону України «Про Національну поліцію».

Виникло багато чуток з приводу пункту «Проникнення до житла чи Іншого володіння особи» ст. 31 Закону України «Про Національну гвардію України».  Жителі міста переживають, що буде порушена недоторканність їхніх будинків і квартир.

Під час патрулювання гвардійці екіпіруватимуться та озброюватимуться відповідно до Закону України «Про Національну гвардію України» - а саме спецзасобами та штатною зброєю.

Також, військові матимуть при собі планшетні пристрої, підключені до інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України». Це дасть змогу в режимі «он-лайн» слідкувати за оперативною обстановкою.

Планування маршрутів патрулювання проводитиметься в залежності від криміногенної ситуації. Гвардійські патрулі залучатимуться у ті райони міста, де обстановка більш напружена.

Нацгвардейци тісно взаємодіють со співробітниками Ізмаїльського відділу поліції. Так під час інструктажу перед патрулюванням вони отримують інформацію про злочини і осіб, які перебувають в розшуку.

Під час зйомки виникла надзвичайна ситуація.  Загорівся балкон п'ятиповерхового будинку по вул.  Івана Франка.  Поки співробітники ГСЧС гасили пожежу, нацгвардейци, спільно з поліцією, перекрили вулицю і не пускали громадян на небезпечну територію.  Було пошкоджено майно в 5 квартирах, але, на щастя, обійшлося без людських жертв.

Цей екстрений випадок ще раз показав, що патрулі Нацгвардії діють швидко і злагоджено.  А взаємодія всіх підрозділів з охорони порядку допомагає зберегти життя людей.

18 Августа 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня