У медичних установах міста Ізмаїла проводяться ремонтні роботи і закуповується нове обладнання.  Завершується капітальний ремонт дитячого відділення Центральної міської лікарні.

Також придбано комплекти обладнання для дитячої поліклініки.  Тепер у кожного лікаря в кабінетах будуть нові меблі та комп'ютерна техніка.

В кінці року планується завершити роботи в клінічній лабораторії Центральної міської лікарні, де встановлюється система вентиляції та нове обладнання.

У наступному році буде завершено процес створення сучасного багатофункціонального приймального відділення в Центральній міській лікарні із закупівлею МРТ-апарату.

Завершено ремонт в реанімації перинатального центру.  Нагадаємо, що в будівлі перинатального центру розміщується сьогодні і жіноча консультація.

Не можна не сказати про проблему, яка зараз активно обговорюється ізмаільчанамі в соцмережах.  Це ліквідація фтизіатричного, психіатричного і радіологічного відділень Дунайської обласної лікарні.  Департамент охорони здоров'я Одеської ОДА направив повідомлення про це керівництву міста і району.

Міський голова дав докладне роз'яснення з цього питання.  Всі ці відділення третього рівня і підкоряються області.

Мер підкреслив, що місто відповідає за перший рівень надання медичної допомоги - сімейний лікар, і другий - фахівці і стаціонари.

За словами Андрія Абрамченко, в разі перенесення відділення фтизіатрії для надання спеціалізованої допомоги 3го рівня в Одесу, в місті виникає проблема з гострими хворими з легеневою кровотечею.

Планується створити кілька ліжок для хворих з гострими порушеннями психіки.  Але остаточне рішення прийме Департамент охорони здоров'я Одеської ОДА.