У місті Ізмаїлі встановлюється велика кількість багатофункціональних дитячих майданчиків.  Жителі тих житлових комплексів, де майданчики відсутні, приходили на прийом до до мера, вимагаючи їх установки.

Комплексна установка таких великих майданчиків коштує близько мільйона гривень Їх потім ще потрібно обслуговувати, тому будувати їх в кожному дворі немає можливості.

Мер зазначив, що в даний момент одночасно проходить ремонт внутрішньобудинкових територій в семи великих дворах.

Протягом декількох років будуть закінчені всі роботи по зливової каналізації.  Їх ефективність показав останній сильний дощ.

Ще однією приємною новиною стало виділення з держбюджету 50 мільйонів гривень для будівництва Палацу спорту по вулиці І. Франка.  Крім цього, є частка співфінансування в сумі 2 мільйона 750 тисяч гривень.

Градоначальник докладно розповів про роботи з утеплення будинків, по ремонту Центрального стадіону, шкіл і дорожнього покриття.  Всі вони ведуться в хорошому темпі і, за словами мера, якщо буде підтримка ізмаїльчан і довіра до влади, всі вони будуть завершені успішно.

З основного порядку денного слід особливо виділити рішення звернутися до Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака та в Госпродпотребслужбу Одеської області з проханням вжити заходів щодо керівництва маслоекстракційного заводу, який розташований на Болградському шосе.

Підприємство не перший рік викидає в повітря їдкий дим, який поширюється над великою територією і заважає ізмаільчанам нормально жити і дихати, а власник підприємства кожен раз знаходить спосіб піти від перевірки, то назву змінює, то закриває перед приїздом перевіряючих.

Звернення, як і інші питання, отримало повну підтримку членів виконавчого комітету.

На засіданні також були підняті проблеми і відзначені досягнення міської медицини.  Про це в наступному випуску новин.