Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Рейд Одесского рыбоохранного патруля. ВИДЕО


Днями знімальна група «Бессарабія ТВ» побувала в Кілійському районі на рейді Одеського рибоохоронної патруля спільно з громадськими інспекторами і прикордонниками.

 Перше грубе порушення правил рибальства встановили на каналі Кофа, що з’єднує річку Дунай та озеро Китай, біля м. Кілія.

На порушника було оформлено адміністративний протокол за частиною четвертою ст.  85 КУпАП.  Матеріали справи будуть передані до суду. Заборонені знаряддя лову та риба вилучені.

 Одеський рибоохоронний патруль нагадує, що мінімальний розмір риби, яку дозволено ловити становить: сом - 60 см, лящ - 30 см, щука - 32 см, судак - 38 см, лин - 20 см, сазан - 32 см.

 При недотриманні вимог Правил любительського і спортивного рибальства порушники будуть відшкодовувати збитки за один екземпляр риби, згідно з чинними таксами.  Наприклад, за одного маленького судака доведеться заплатити 510 грн, за сомика - 425 грн итд

Наступний інцидент стався в Стенцівсько-Жебріянських плавнях, на каналі Лаптиш.   Завдяки оперативним діям патрульних, порушнику не вдалося завдати шкоди державі.

 Одеський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства. Якщо ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером телефону «гарячої лінії» відомства: (098) 798-47-93.

6 Августа 2019 год
Измаил Сегодня