Дитячі ігрові майданчики для маленьких ізмаїльчан стали ще однією родзинкою столиці Придунав'я.  Адже вони, буквально як гриби, виростають і в центрі, і у віддалених районах міста.  А останнім часом стали ще й тематичними. 

Дітлахи вже випробували ігровий комплекс в мікрорайоні Фортеця на території культурно-історичного центру «Діорама».  Конструкції мають вікову спрямованість: «Джунглі» - для найменших, а «Бастіон» - для дітей старшого віку.

Також юні дослідники побували на «Піратському кораблі» і в «Цитаделі», які прикрасили майданчик біля Пам'ятника морякам-дунайцям.  Він сподобався і дітям, і батькам.

Тривають роботи по будівництву нового дитячого майданчика на території будинків №14 та 14/1 по проспекту Миру (за універсамом «Копійка»).  Ігровий комплекс отримав звучну назву «Річковий вокзал».

Встановлено майданчик на прохання місцевих жителів за погодженням з мерією міста.  Благодійний фонд Урбанського «Придунав'я» придбав і встановив споруди за свій рахунок, без залучення бюджетних коштів.

Будівництво добігає кінця.  Бетонуються тротуари.  Найближчим часом буде завезено і встановлено безпечне гумове покриття, після чого діти зможуть там грати.

Тут же розташувался баскетбольний майданчик для дітей старшого віку.  Можливість безкоштовно займатися спортом у вільний час поруч з будинком - важлива частина дозвілля підлітків.

Керівництво міста неодноразово відзначало, що всі дитячі майданчики знаходяться на контролі комунальних служб, їх надійність регулярно перевіряється.  Адже безпека юних ізмаїльчан - це найголовніше!

Будівництво оригінальних ігрових комплексів для дітей триває.  Незабаром між вулицями Шевченка і Краснодонської з'явиться нова багатофункціональна дитяча площадка.  Під неї вибрано місце, готується проект.