Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

Измаильчан приглашают на бесплатные тренировки. ВИДЕО


Президент спортивного клубу "MMA IZMAIL" Максим Журавльов збирає на березі Дунаю в ізмаїльському мікрорайоні Фортеця всіх бажаючих долучитися до спорту.

 Сам тренер, його друзі та вихованці показують ізмаільчанам, що шкідливим звичкам є гідна альтернатива.  Їх девіз: «Ні алкоголю, паління, наркотиків! Спорту - так!»

Для занять є всі умови.  Не так давно тут відкрилася спортивна площадка з безкоштовними тренажерами, аналогів якої немає в столиці Придунав'я.

 Проект спортивних споруд був розроблений фітнес-тренером СК «Дунаєць» ізмаільчаніном Денисом Калашниковим.  Тут є все необхідне для професіоналів і любителів різного віку, які хочуть підтримувати себе в хорошій формі.

 Крім зустрічей по неділях у спортсменів стало доброю традицією відзначати свята не рясним застіллям, а заняттями спортом на свіжому повітрі.  Уже кілька років поспіль вони збираються тут в новорічний ранок 1 січня і на Масляну.

 Треба сказати, що тренування проводяться в будь-яку погоду - і в сніг, і в дощ і в літню спеку.  Тут однодумці можуть поспілкуватися, насолодитися природою і отримати заряд бадьорості на наступний тиждень.

 Активіст молодіжного руху «MMA IZMAIL» Максим Журавльов запрошує ізмаїльчан, будь-якого віку і різного ступеня спортивної підготовки, приєднатися.  Детальну інформацію можна знайти в їх групі в соцмережах.

 

25 Июля 2019 год
Измаил Сегодня