Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

День Нептуна в Измаиле. ВИДЕО


Днями в Ізмаїлі на оновленій набережній у Морвокзалу весело і креативно відзначили День Нептуна.  Навіть раптова злива відповідала традиції - обливати водою новачків при посвяченні в мореплавці.

Дощ швидко пройшов.  А гостей чекало свято, підготовлене творчою сім'єю Асею і Володимиром Сара.  Вела програму відома в Ізмаїлі співачка Мілада Анісімова.

Цар Океанії - Нептун - з'явився в компанії симпатичної Русалочки і захотів подивитися, як розважаються на Землі.  Перед повелителем морів і океанів розгорнули ціле дійство з піснями і танцями, іграми та конкурсами.

На імпровізованій сцені царя морів і океанів розважали Крістіна Семенюк, Ліана Онищенко, Аполлінарія Лобанова, Біляна Мітєва, Вероніка Бурдюжа, Анастасія Волкова-Іванова, танцювальний колектив «Новий образ», студія східного танцю «Аміра-денс», школа східного танцю «Джаліла»,  Люсине Мкртчан, Софія Середенко і поетеса Оксана Картельян.

Всі виступаючі на святі отримали від Нептуна грамоти, які засвідчували, що в цей день екватор пролягав саме через Дунай.  За традицією, їм присвоїли нові імена: Сирена Морська, Золота рибка, Морська зірка, риба Голка ітд. А переможців конкурсів пригостили морозивом.

 

16 Июля 2019 год
Измаил Сегодня