Баннер
Баннер

Поиск
Реклама

В Измаиле поздравили медработников. ВИДЕО


В Ізмаїлі, напередодні Дня медичного працівника, у Палаці культури ім.  Т.Г.  Шевченко, відбулися урочисті збори, присвячені представникам найгуманнішої і благородної професії.

У столиці Придунав'я близько півтори тисячі медичних працівників, не шкодуючи ні часу, ні сил, стоять на варті здоров'я ізмаїльчан.

 З щирими словами привітання звернувся до тих, від кого залежить саме безцінне - людське життя і здоров'я, міський голова Ізмаїла Андрей Абрамченко.

 Грамотами міського голови «За багаторічну, самовіддану і плідну працю з охорони здоров'я населення, прояв при цьому гуманізму і високої професійної майстерності» були нагороджені кращі лікарі і медсестри всіх медичних установ міста.

 До привітань приєднався голова Одеської облради Анатолій Урбанський.  Він вручив лікарям і медсестрам грамоти.

 Для медустанов міста до професійного свята були приготовлені дорогі подарунки: апарат УЗД і дефібліллятор - для перинатального центру, операційний стіл - для центральної міськлікарні, аналізатори - для клініко-діагностичної лабораторії ДЦП.

З урахуванням міжнародних грантів для установ комунальної медицини в цьому році буде закуплено різного устаткування на 10 млн грн.

 Яскравими танцювальними номерами і душевними піснями привітали медичних працівників ізмаїльські таланти: танцювальні ансамблі «Веселка» і «Придунав'я», вокальне тріо «Берегиня» та багато інших.

 

15 Июня 2019 год
Читайте также:
Измаил Сегодня