Днями в ізмаїльському Міському саду пройшов літературно-мистецький пленер «На крилах слова ...», присвячений 220-річчю від дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна.

Захід організували і провели співробітники Центральної міської бібліотеки ім. І. П. Котляревського. Вони підготували для гостей книжкові виставки «Тут голос Пушкіна звучав ...», «Краю мій, оспіваній в віршах» і «Літній книжкове меню».

Святкову атмосферу створив старовинний вальс у виконанні народного клубу спортивно-естрадного танцю «Конфетті». Для численних шанувальників пушкінської поезії звучали вірші та уривки з поем.

На пленері також діяла акція «Буккросинг», яка давала кожному з присутніх можливість взяти книгу з собою, прочитати і передати іншому.

Окрасою вечора стали живі скульптури Ізмаїльського Будинку вчителя (керівник - Ірина Атаманчук), а також яскрава фотозона від художника бібліотеки ім. Котляревського Ірини Кравченко.

На виставці-сушінні були розвішані картини юних художників Ізмаїла на тему «Казки Пушкіна». Вироби декоративно-прикладного мистецтва представили майстрині клубів рукоділля «Бусинка», «Фантазія» та «Гармонія».

Протягом всього пленеру працювали майстер-класи з виготовлення подарункових конвертів для грошей і браслетів з джинса.

Продовженням пленеру став святковий концерт, на якому виступили Ангеліна Гранич, Олена Попеску, Влада і Ася Сара, Ольга Урсол, студія танцю «Аміра» та багато інших.