Нещодавно у Ізмаїльському загоні був створений новий підрозділ, головним завданням якого буде здійснення прикордонного контролю у пункті пропуску «Орлівка» для паромного сполучення.  У пункті пропуску створені комфортні умови як для перетину державного кордону громадянами, так і для служби персоналу прикордонного відомства. Не зважаючи на те, що пункт пропуску поки не розпочав свою роботу, прикордонники вже сьогодні запрошують на службу.   

 
Нагадаємо, що стати контрактником досить легко. Вимоги до кандидата на службу прості. Необхідно бути громадянином України, віком від 18 до 56 років. Мати освіту не нижче середньої та відмінний стан здоров’я. Не мати судимості. Оформлення кандидатів на військову службу за контрактом у тому числі медичний огляд здійснюється у місті Ізмаїл.  

Доречно буде зазначити, що в Ізмаїльському загоні, як і усій Державній прикордонній службі, забезпечується гендерна рівність. Так на сьогодні у пунктах пропуску прикордонного загону проходять службу понад 40% жінок. Тож запрошуємо на службу й прекрасну половину людства.

Майбутній військовослужбовець матиме повний соціальний пакет, грошове забезпечення від 10 тисяч гривень, речове та продовольче забезпечення, медичне та санаторно-курортне лікування, можливість підвищувати свій професійний рівень у відомчих та цивільних навчальних закладах.

Також для різних категорій військовослужбовців передбачена одноразова грошова допомога розміром від 14 до 18 тисяч гривень, що виплачується після укладання першого контракту.


Усі бажаючі пов’язати своє життя з кордоном можуть звертатися за адресою: місто Ізмаїл, вул. Гаврила Музиченка, 31, або за телефонами (04841) 2-31-58, 0956546466.     

Помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Перегняк Ігор

Ізмаїльський прикордонний загін розпочав набір військовослужбовців