На початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради, 11 травня, міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко підвів підсумки травневих свят.

Міська влада продовжують роботу по створенню фонду соціального житла для медичних працівників.  З цією метою було прийнято рішення про безоплатну передачу житлових і нежитлових приміщень, надвірних будівель на баланс управління житлово-комунального господарства по вул.  Кутузова, 55-а

Андрій Абрамченко повідомив також, що за рішенням Міністерства освіти і науки України місту буде передано двоповерхову будівлю по пр. Суворова, 55. Раніше там була бібліотека Ізмаїльського гуманітарного держуніверситету.

Рішенням виконкому знятий з майданчика електронних закупівель «Прозоро» комплекс будівель на перетині вул.  Семінарської, 38, та ін. Суворова, 40 (друкарня), загальною площею понад 1500 кв.  метрів і вартістю 8,5 млн грн без ПДВ.  Охочих його купити не знайшлося.

Члени виконкому також розглянули питання про будівництво житлового будинку для співробітників прокуратури за адресою Фанагорійська, 12/1.  Мер повідомив про те, що гаражі на даній ділянці будуть демонтовані.

Члени виконкому повністю схвалили прийняті на засіданні рішення. 

На завершення засідання головний лікар Ізмаїльської міської центральної лікарні Олександр Любіцин розповів про закупівлі обладнання для медичних установ.

 Очікується підписання договору з європейського гранту, яким передбачено для міської охорони здоров'я фінансування в обсязі 500 тис. Євро (15 млн грн).  Ці кошти також направлять на придбання високовартісного обладнання для лікарень.