4 травня в Ізмаїльському історико-краєзнавчому музеї Придунав'я відбулося відкриття виставки дитячої творчості «В країні мрій», в рамках довгострокового проекту «Творче майбутнє Придунав'я».

Виставка підготовлена співробітниками Палацу дітей та юнацтва та Ізмаїльського історико-краєзнавчого музею Придунав'я.  На ній представлені 130 кращих робіт вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Веселий пензлик», керівником якого є Лілія Малоок.

Роботи різноманітні за технікою виконання.  Тут і живописні малюнки на полотні (розділ "Квіти і птахи мого саду"), і на папері (теми: "Моя квітуча Україна", "Україна майбутнього", "Пейзаж мого краю", "Життя козаків", "Казковий світ",  "Космічні фантазії"), пластиліновий живопис ( "Флора і фауна"), батик ( "Омріяні сни").

Юні художники і найактивніші батьки були нагороджені почесними грамотами за підписом директора музею Ольги Тірон і директора ПДЮ Алли Іванової.

 На адресу вихованців гуртка і їх керівника звучали слова привітання з першої "офіційної" виставкою.  Ну а фонди музею поповнилися ще одним експонатом - картиною, подарованої гуртком «Веселий пензлик».