Роботи з благоустрою в Ізмаїлі ведуться круглий рік.  У ці дні по всьому місту йде активна підготовка до святкування Дня Перемоги.  Оновлюються пам'ятники, парки і сквери, проводиться поточний ремонт доріг і тротуарів.

Нещодавно поряд з Пам'ятником морякам-дунайцям відкрили сучасний дитячий майданчик.  Головними фігурами стали піратський корабель і цитадель, а навколо висадили дерева.

 На капітально оновленої алеї Дружби народів у напрямку набережної Дунаю ведуться останні приготування до свята. 

Треба відзначити, що тут проводяться майже всі міські народні гуляння: «Дунайська весна», «Бессарабська тантелла», рок-фестиваль «Дунайська січ» і багато інших.

 Лебедине озеро і обвідний канал - ще одні пам'ятки цього району міста.  Тут із задоволенням проводять час любителі риболовлі.


 І нарешті перед нами постає будівля Ізмаїльського морвокзалу, яку відкрили днями після капітального ремонту.  За задумом архітекторів, вона перетворилася на сучасний лайнер на березі Дунаю.

 Тут була проведена заміна систем енергопостачання, опалення, вентиляції, скляних вікон на склопакети.  Повністю оновлено будівлю всередині.

 По набережній ім.  Луки Капікраяна люблять прогулюватися не тільки городяни, сюди із задоволенням приїжджають і жителі району.

Прийнято рішення про будівництво причалу для катерів, які курсуватимуть в румунську Тулчу і назад.

 Дуже скоро на Алеї Дружби народів зберуться ізмаільчане і гості з усього регіону.  25 травня тут пройде традиційний, улюблений усіма фестиваль мистецтв «Дунайська весна».