На початку засідання виконкому Ізмаїльської міськради, 24 квітня, міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко розповів, як проходить підготовка до травневих свят.

Члени виконкому також розглянули питання «Про створення умов для підвищення якості медичних послуг та можливостей міських комунальних неприбуткових підприємств охорони здоров'я».

В Ізмаїлі ремонтуються лікарні, відкриваються нові відділення.  У зв'язку з цим стає важливим залучення в місто кваліфікованих медичних кадрів.

Виконком прийняв рішення «Про перелік об’єктів комунальної власності, що підлягають приватизації у 2019 році». Це питання також буде винесено на розгляд депутатів на найближчому пленарному засіданні.

Міська влада Ізмаїла схвалила дозвіл ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДРАЙ ЕНЕРДЖИТРЕЙД» на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 років для будівництва та експлуатації сонячної електростанції. 

Члени виконкому повністю схвалили прийняті на засіданні рішення. На завершення засідання мер запросив усіх, завтра о 10 ранку, взяти участь у покладанні квітів до Пам'ятника чорнобильцям .